Zawładnij wiatrem i falą w słoneczniej Juracie!

Wspólnie z ekipą Polsporty.pl i 3Surf.pl zapraszamy na niezapomnianą przygodę pełną słońca, piasku i wiatru!

Propozycja dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować przygodę z windsurfingiem.

Z nami odbędziecie swoje pierwsze kontrolowane hasy, poprawicie technikę zwrotów na wiatr/sztagów lub zwrotów przez rufę. Opanujecię technikę pływania w trapezie oraz wejdziecie w pierwsze ślizgi. Zajęcia odbywają się na bezpiecznym i niezatłoczonym akwenie w Juracie.

Uczestnikom zapewniamy całodobowa opiekę wychowawców i instruktorów oraz atrakcyjne zajęcia dodatkowe (rejs bananem, SUP-y, rowery,  skimboard, longboard, trickboard, slackline, kwadrant, park linowy itd.).

1.900 zł*

Oś. "Czarna Perła"

Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 2-5 osobowych z łazienką. Do dyspozycji obozu znajdują się: jadalnia, świetlica, miejsce do organizowania ogniska oraz parking.

26.06-03.07.2021

17.07-24.07.2021

14.08-21.08.2021

03.07-10.07.2021

24.07-31.07.2021
1.900 zł*

21.08-28.08.2021

Zapłać Bonem Turystycznym. Bon

Realizujemy płatności przy pomocy Bonów Turystycznych.

Dla członków klubu Akademicka Sports Team Zniżka*

W wybranych terminach członkom klubu AST zapewniamy 10% zniżki.

Bez obaw::

Rezerwuj bezpiecznie:
Gwarantujemy zwrot zaliczki w związku z przyczynami związanymi z pandemią koronawirusa:
- zakazem organizacji obozów dla dzieci i młodzieży
- zachorowaniem uczestnika lub kogoś z jego najbliższego otoczenia na COVID-19

Wypożyczenie sprzętu

Wypożyczenie sprzętu windsurfingowego (deska, pędnik, pianka neoprenowa, kamizelka asekuracyjna, trapez)

Program zajęć w centrum sportów wodnych 3Surf.pl w Juracie:

- szkolenie windsurfingowe prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów PSW i AWF Wrocław

- liczebność grup 4-8 osób

- czas trwania zajęć – 5 godziny zegarowe dziennie (2 bloki zajęć - 3 godz. i 2 godz.)

- atrakcje motorowodne (rejs bananem, wakeboard)

- wycieczka na deskach SUP (plaża wikingów)

- asekurcja motorówki

- wyjście do Parku Linowego
- gry i zabawy na plaży (kwadrant, ultimate frisbee)
- rowery, longboardy, trickboardy, slackline

Istnieje możliwość wspólnego przejazdu pociągiem na trasie WROCŁAW-JASARNIA-WROCŁAW.

- u osób pełnoletnich wymagane będzie zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie windsurfingu