Zdobądź uprawnienia instruktorskie respektowane w Europie !

Propozycja dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z profesjonalnym narciarstwem potwierdzonym Indeksem SITN-PZN. Celem kursów jest doskonalenie techniki jazdy, w tym jazdy sportowej. Program nauczania zakłada konsekwentne podnoszenie umiejętności i wiedzy w celu zdobycia uprawnień instruktorskich respektowanych w całej Europie.

Dołączenie do SITN PZN umożliwia start w wielu zawodach oraz imprezach organizowanych w całej Polsce.
Uczestnikom zapewniamy całodobowa opiekę instruktorów oraz atrakcyjne zajęcia w czasie wolnym.
Wyróżniamy kursy:
- DEMONSTRATORA SZKOLNEGO (od 12 do 16 roku życia)
- KURS KWALIFIKACYJNY (po 16 roku życia)
- KURS POMOCNIKA INSTRUKTORA PZN (po KK)
Wszystkie kursy kończą się egzaminem z części teoretycznej i praktycznej.

Wójtowice
Brak wolnych miejsc

OW. "Pod Dębem"

Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienką oraz telewizorem. Do dyspozycji obozu znajdują się: jadalnia, sala telewizyjna, kawiarnia z salą taneczną, pokój zabaw dla dzieci, miejsce do suszenia butów, miejsce do organizowania ogniska oraz parking.

13.01-20.01.2024
Wójtowice
Brak wolnych miejsc

20.01-27.01.2024

Zapisz się:

W przypadku niepełnoletnich uczestinków.

Program zajęć na stoku

- szkolenie narciarskie prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów SITN-PZN:
- liczebność grup maksymalnie 10 osób
- czas trwania zajęć – 5,5 godziny zegarowej dziennie
- zawody na zakończenie obozu (slalom gigant z elektronicznym pomiarem czasu)
- elementy jazdy sportowej (na tyczkach)
- gadżety obozowe
- analiza video techniki jazdy
- zajęcia teoretyczne dla kursów kadrowych zgodne z programem SITN-PZN

Transport na stok

Dojazd autokarem na trasie Wrocław-Wójtowice-Wrocław oraz codzienne dojazdy autokarem na trasie Wójtowice-Zieleniec-Wójtowice.

cena nie obejmuje:

Sprzęt

Uczestnicy zobowiązani są do posiadania własnego sprzętu – w przypadku jego braku, istnieje możliwość wypożyczenia na miejscu po preferencyjnych cenach. Każdy z uczestników ma obowiązek posiadania kasku!

Karnety

Skipass na 6 dni (koszt 600 zł).

zniżki:

Zniżka dla stałych klientów

Zniżka  dla stałych klientów naszych wyjazdów w wysokości 50 zł od osoby.

Zniżka dla rodzeństw.

Zniżka dla rodzeństw w wysokości 50 zł od osoby.

Zniżka im więcej tym lepiej

Zniżka dla biorących udział w więcej niż jednym turnusie w wysokości 50 zł od osoby.

Każdy uczestnik ma obowiązek przysłać wypełniony ten Formularz zgłoszeniowy Board Akademia (kliknij, aby pobrać) zgłoszeniowy na adres mailowy – asnakademicka@gmail.com

- u osób pełnoletnich wymagane będzie zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie narciarstwa